Diagnostika těla

 
Abych Vám mohla doporučit co nejvhodnější produkty, šité přímo na míru potřebám Vašeho těla , doporučuji využití diagnostického přístroje Quantum. Jedná se o biorezonanční analýzu , kdy přiložením dlaně na přístroj během chvilky zjistíme, na co byste se měli zaměřit preventivně, co řešit přednostně a jaké hodnoty jsou v normě a nemusíme na ně zameřovat pozornost.
Pokud se rozhodnete řešit cokoli přírodní cestou za pomoci produktů Finclubu, máte možnost tuto diagnostiku kdykoli v budoucnu využít zdarma a porovnáním výsledků analýzy zjistit aktuální výsledky a upravené hodnoty.
Firmě Finclub velmi záleží na tom , aby produkty klientům pomáhaly , proto je následná péče a diagnostika zdarma  samozřejmostí.
Speciálních diagnostik můžete využít kdekoli na kamenných pobočkách , kterých má Finclub aktuálně v ČR 42 a jejich seznam najdete na stránkách finclubu.
 
<a href="https://www.finclub.cz/?refid=mslNMmtQL6" title="FINCLUB plus, a.s."> <img src="https://www.finclub.cz/db/wysiwyg/banner1.png" style="width: 468px; height: 60px; border-width: 0px;" /> </a>